Kategorie

KAJA 15 (50x3) 200m

Kordonek Kaja 15 Ariadna jest to kordonek przeznaczony do różnego rodzaju robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny, podwójnie merceryzowanej. Nici są gładkie i równe, dzięki czemu praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne prace są miękkie i miłe w dotyku. Jeden motek o w...

Kordonek Kaja 15 Ariadna jest to kordonek przeznaczony do różnego rodzaju robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny, podwójnie merceryzowanej. Nici są gładkie i równe, dzięki czemu praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne prace są miękkie i miłe w dotyku. Jeden motek o wadze 30g ma ok. 200 metrów. Kordonek Kaja 15 jest doskonały do robienia serwetek, koronek, firanek oraz ubiorów i toreb. Wykorzystywany jest również do wyrobu tak modnych ostatnio ozdób choinkowych i wielkanocnych. Polecane techniki to: szydełko i druty. Zalecane szydełko: 1, zalecane druty: 1,5. Kordonek Kaja 15 produkowany jest w ogromnej gamie kolorów - 44 kolory jednolite i 12 kolorów mieszanych (Kaja cieniowana). W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 10 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

Więcej

KAJA 15 (50x3) 200m 

Podkategorie

  • KAJA 15 - 44 kol. 200m

    Kordonek Kaja 15 (50x3) Ariadna, to nici do robótek ręcznych, na druty i na szydełko. Wykonane z najlepszej jakości bawełny 100% podwójnie merceryzowanej. Te nici najlepiej sprawdzają się jako nici do szydełkowania. Zalecane szydełko: 1. Zalecane druty: 1,5.Kordonek Kaja to gładka i miękka nić. Wyroby są bardzo miłe w dotyku. Ze względu na swoją jakość i ilość kolorów kordonek Kaja jest bardzo popularny wśród klientów. W gamie kolorów jednolitych produkowany jest w 44 odcieniach. Wszystkie kolory są zawsze dostępne w naszej internetowej pasmanterii. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 10 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem). Posiadamy również w ofercie pełną paletę kolorów cieniowanych. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

  • KAJA 15 CIEN. - 13 kol.

    Kaja 15 (50x3) kordonek cieniowany Ariadna, to nici do robótek ręcznych, na druty i na szydełko. Ze względu na swoją jakość i ilość kolorów kordonek Kaja jest bardzo popularny wśród klientów. W gamie kolorów cieniowanych produkowany jest w 18 odcieniach. Wszystkie kolory są zawsze dostępne w naszej internetowej pasmanterii. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 10 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem). Kordonek Kaja wykonany jest z najlepszej jakości bawełny 100% podwójnie merceryzowanej. Te nici najlepiej sprawdzają się jako nici do szydełkowania. Zalecane szydełko: 1. Zalecane druty: 1,5.Kordonek jest gładki i miękki, dzięki czemu wyroby są bardzo miłe w dotyku. Posiadamy również w sprzedaży pełną paletę kolorów jednolitych. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.