Kategorie

Nici do robótek ręcznych
Nici do robótek ręcznych to dział, w którym oferujemy inne niż kordonki nici do szydełkowania, robienia na drutach, oraz nici do tworzenia biżuterii. Znajdziecie tu państwo popularne nici poliestrowe KORAL, dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach, przeznaczone głównie do robótek szydełkowych. Pięknie błyszczące nici Opal sprawdzą się w techni...
Nici do robótek ręcznych to dział, w którym oferujemy inne niż kordonki nici do szydełkowania, robienia na drutach, oraz nici do tworzenia biżuterii. Znajdziecie tu państwo popularne nici poliestrowe KORAL, dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach, przeznaczone głównie do robótek szydełkowych. Pięknie błyszczące nici Opal sprawdzą się w technice haftu, koronki i szydełka. Techniką koronki frywolitkowej wykonać można z nici Opal przepiękną biżuterię. Do tworzenia haftów koralikowych i biżuterii z koralików i sutaszu najlepsze są nici Tytan 80 i Tytan 100. Nici bawełniane, zwane popularnie "dziesiątkami", to doskonałe nici do wyrobu koronek, serwetek, wstawek koronkowych. Wszystkie oferowane przez nas nici do robótek ręcznych produkowane są przez polską fabrykę Ariadna. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kordonków bawełnianych. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Wszystkie rodzaje kordonków i nici do robótek ręcznych i szydełkowania znajdziesz w naszym sklepie internetowym.
Więcej

Nici do robótek ręcznych 

Podkategorie

 • Nici KORAL 10
  Nici KORAL 10 (1030dtex x3) ARIADNA to popularne nici do robótek ręcznych. Są to nici typu kord, wykonane z najwyższej jakości włókna poliestrowego. Nici są gładkie i błyszczące, co sprawia, że wykonane z nich prace są bardzo atrakcyjne. Żadna inna nitka nie da takiego efektu jak nici Koral. Nici te doskonale nadają się do wykonywania serwet, bieżników, koronek, firanek. Można z nich wyczarować niepowtarzalne torebki, oryginalną odzież taką jak bluzki, sukienki, kapelusze. Jedna szpula o wadze 250g ma ok.790m. Nici nadają się na szydełko i na druty. Zalecane szydełko: 1,1. Zalecane druty: 1,5. Nici Koral 10 są grubsze niż nici Koral 18. Produkowane są w 17 atrakcyjnych kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne.Nici sprzedajemy na pojedyncze sztuki.W sprzedaży posiadamy również pełną paletę kolorystyczną nici Koral 18. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nici do robótek ręcznych oraz kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.
 • Nici KORAL 18
  Nici KORAL 18 (620dtex x3) ARIADNA to popularne nici do robótek ręcznych. Są to nici typu kord, wykonane z najwyższej jakości włókna poliestrowego. Nici są gładkie i błyszczące, co sprawia, że wykonane z nich prace są bardzo atrakcyjne. Żadna inna nitka nie da takiego efektu jak nici Koral. Nici te doskonale nadają się do wykonywania serwet, bieżników, koronek, firanek. Można z nich wyczarować niepowtarzalne torebki, oryginalną odzież taką jak bluzki, sukienki, kapelusze. Jedna szpula o wadze 250g ma ok.1300m. Nici nadają się na szydełko i na druty. Zalecane szydełko: 0,9. Zalecane druty: 1. Nici Koral 18 są cieńsze niż nici Koral 10. Produkowane są w 5 atrakcyjnych kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne.Nici sprzedajemy na pojedyncze sztuki.W sprzedaży posiadamy również pełną paletę kolorystyczną nici KORAL 10. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nici do robótek ręcznych oraz kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.
 • Nici OPAL 35
  Nici Opal 35 (310 dtex x3) ARIADNA to bardzo cienkie, ozdobne nici poliestrowe. Nici mają piękny połysk i bardzo dobrze się układają w wykonanej robótce. Prace wykonane Opalem są bardzo dekoracyjne. Nici te szczególnie polecane są do wykonywania wszelkiego rodzaju haftów ręcznych i ozdób na przykład biżuterii. Biżuteria wykonana techniką koronki frywolitkowej, w połączeniu z koralikami lub cekinami wygląda po prostu obłędnie. Polecane techniki: haft płaski, haft krzyżykowy, mereżka, koronka frywolitkowa, szydełko. Zalecane szydełko: 0,7. Zalecane druty: 1. Na szpuli znajduje się 1000 metrów nici. Nici Opal 35 produkowane są w 5 kolorach. Są to nici z polskiej fabryki Ariadna. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne.Nici sprzedajemy na pojedyncze sztuki. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nici do robótek ręcznych oraz kordonków bawełnianych Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.
 • Nici bawełniane 10...
 • nici Tytan 100
  Nici Tytan 100 (133 dtex x2) Ariadna to bardzo mocne, cienkie nici poliestrowe do robótek ręcznych. Nici są gładkie i łatwo wchodzą w oczko igły przeznaczonej do przewlekania nawet najmniejszych koralików. Służą głównie do haftu koralikami i tworzenia biżuterii. Nici te z powodzeniem mogą zastąpić żyłkę monofilamentową. W przeciwieństwie do niej składają się bowiem z wielu pojedynczych, bardzo mocnych niteczek. Powoduje to, że są odporne na przecieranie i zrywanie. Ułatwia to zarówno wykonywanie jak i noszenie biżuterii. Nici Tytan 100 są cieńsze od nici Tytan 80. Na szpulce znajduje się 200 metrów nici. Nici Tytan 100 produkowane są w 3 kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne.Nici sprzedajemy na pojedyncze sztuki.W sprzedaży posiadamy również pełną paletę kolorystyczną nici Tytan 80.. Wszystkie oferowane przez nas nici do robótek ręcznych produkowane są przez polską fabrykę Ariadna. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kordonków bawełnianych. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Wszystkie rodzaje kordonków i nici do szydełkowania i robótek ręcznych znajdziesz w naszym sklepie internetowym.
 • nici Tytan 80
  Nici Tytan 80 (113 dtex x2) Ariadna to bardzo mocne, cienkie nici poliestrowe do robótek ręcznych. Nici są gładkie i łatwo wchodzą w oczko igły przeznaczonej do przewlekania nawet najmniejszych koralików. Służą głównie do haftu koralikami i tworzenia biżuterii z sutaszu i koralików. Nici te z powodzeniem mogą zastąpić żyłkę monofilamentową. W przeciwieństwie do niej składają się bowiem z wielu pojedynczych, bardzo mocnych niteczek. Powoduje to, że są odporne na przecieranie i zrywanie. Ułatwia to zarówno wykonywanie jak i noszenie biżuterii. Nici Tytan 80 są grubsze i mocniejsze od nici Tytan 100. Na szpulce znajduje się 180 metrów nici. Nici Tytan 80 produkowane są w 10 kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne.Nici sprzedajemy na pojedyncze sztuki.W sprzedaży posiadamy również pełną paletę kolorystyczną nici Tytan 100.. Wszystkie oferowane przez nas nici do robótek ręcznych produkowane są przez polską fabrykę Ariadna. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kordonków bawełnianych. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Wszystkie rodzaje kordonków i nici do szydełkowania i robótek ręcznych znajdziesz w naszym sklepie internetowym.