Kategorie

Kordonek bawełniany

Kordonki bawełniane z polskiej fabryki Ariadna oferujemy w pełnym wyborze. Te popularne nici zdobnicze na druty i na szydełko, wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone, gładkie, praca nimi jest łatwa i przyjemna, a powstałe wyroby są piękne, eleganckie i trwałe. Kordonki bawełniane wykorzystywane są do haf...

Kordonki bawełniane z polskiej fabryki Ariadna oferujemy w pełnym wyborze. Te popularne nici zdobnicze na druty i na szydełko, wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone, gładkie, praca nimi jest łatwa i przyjemna, a powstałe wyroby są piękne, eleganckie i trwałe. Kordonki bawełniane wykorzystywane są do haftów ręcznych, do ręcznego robienia serwetek, firanek, bieżników, koronek. Sprawdzają się przy wyrobie bluzeczek, torebek i wielu innych fantastycznych rzeczy. Bardzo modne są ozdoby choinkowe i wielkanocne wykonywane głównie z kordonków MUZA i KAJA. Kordonki bawełniane produkowane są w różnych grubościach i ogromnej gamie kolorystycznej. Ta różnorodność powoduje, że mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Z najbardziej popularnych, gładkich kordonków najgrubsza jest Aria 5, z powodu swej grubości zwana często włóczką.Kolejna po niej to Muza 10, następnie Muza 20 i nowość na rynku Muza 50. (generalnie im większy numer towarzyszy nazwie, tym cieńszy kordonek). Nici bawełniane mają mniejszy połysk niż nici poliestrowe, ale tworząc z nich nie sposób nie docenić wyjątkowych zalet bawełny. Miłośnicy stylu eko i retro wyczarowują z bawełnianych kordonków prawdziwe cuda. Spróbuj i Ty! Kordonki bawełniane sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 lub 10 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.W sprzedaży mamy również bogatą ofertę poliestrowych nici do robótek ręcznych. Są to bardzo oryginalne nici, które mogą być inspiracją do stworzenia wielu nietuzinkowych prac.

Więcej

Kordonek bawełniany 

Podkategorie

 • ADA 5 (40x6) 205m

  Kordonek ADA 5 (40x6) Ariadna

 • ADA 10 (30x6) 270m

  Kordonek ADA 10 (30x6) Ariadna

 • ADA 15 (25x6) 330m

  Kordonek ADA 15 (25x6) Ariadna

 • ADA 30 (15x6) 580m

  Kordonek ADA 30 (15x6) Ariadna

 • ARIA 5 (120x2) 425m

  Kordonek ARIA 5 (120x2) Ariadna. Kordonki ARIA  to najgrubsze z kordonków dostępnych w naszym sklepie internetowym. Z tego względu nazywany jest również włóczką Aria.Jest to kordonek przeznaczony do robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone i gładkie. Praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne wyroby charakteryzują się trwałością i estetyką. Jeden motek o wadze 100g ma ok. 425 metrów. Kordonek Aria 5 jest doskonały do wyrobu damskich i dziecięcych ubrań - bluzek, sukienek, kamizelek. nadaje się również do tworzenia atrakcyjnych dodatków jak kołnierzyki, torby, paski. Polecane techniki to szydełko i druty. Zalecane szydełko: 2, zalecane druty: 2,5. Kordonek Aria 5 produkowany jest w 24 kolorach.. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

 • KAJA 15 (15x3) 200m

  Kordonek Kaja 15 (50x3) Ariadna, to nici do robótek ręcznych, na druty i na szydełko. Wykonane z najlepszej jakości bawełny 100% podwójnie merceryzowanej. Te nici najlepiej sprawdzają się jako nici do szydełkowania. Zalecane szydełko: 1. Zalecane druty: 1,5.Kordonek Kaja to gładka i miękka nić. Wyroby są bardzo miłe w dotyku. Ze względu na swoją jakość i ilość kolorów kordonek Kaja jest bardzo popularny wśród klientów. W gamie kolorów jednolitych produkowany jest w 44 odcieniach. Wszystkie kolory są zawsze dostępne w naszej internetowej pasmanterii. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 10 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem). Posiadamy również w ofercie pełną paletę kolorów cieniowanych. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

 • KAJA 15 cieniowana

  Kaja 15 (50x3) kordonek cieniowany Ariadna, to nici do robótek ręcznych, na druty i na szydełko. Ze względu na swoją jakość i ilość kolorów kordonek Kaja jest bardzo popularny wśród klientów. W gamie kolorów cieniowanych produkowany jest w 18 odcieniach. Wszystkie kolory są zawsze dostępne w naszej internetowej pasmanterii. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 10 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem). Kordonek Kaja wykonany jest z najlepszej jakości bawełny 100% podwójnie merceryzowanej. Te nici najlepiej sprawdzają się jako nici do szydełkowania. Zalecane szydełko: 1. Zalecane druty: 1,5.Kordonek jest gładki i miękki, dzięki czemu wyroby są bardzo miłe w dotyku. Posiadamy również w sprzedaży pełną paletę kolorów jednolitych. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

 • KARAT 8 (76x2) 65m

  Kordonek KARAT 8 10g 65m (76x2)

  KARAT to bardzo popularny kordonek przeznaczony do wszelkiego rodzaju haftów płaskich. Można stosować go także do różnych robótek ręcznych - wyrobów przestrzennych, serwetek i zdobień.

 • MAJA 5 (120x2) 210m

  Kordonek MAJA 5 (120x2) Ariadna

 • MAJA 8 (65x2) 340m

  Kordonek MAJA 8 (65x2) Ariadna

 • MUZA 10 (30x6) 525m

  Kordonek MUZA 10 (30x6) Ariadna. Kordonki Muza 10 przeznaczone są do robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone i gładkie. Praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne wyroby charakteryzują się trwałością i estetyką. Jeden motek o wadze 100g ma ok. 525 metrów. Kordonek MUZA 10 jest doskonały do robienia serwetek, koronek, firanek. Polecane techniki to: koronka frywolitkowa, koronka klockowa, koronka wenecka, szydełko, druty. Zalecane szydełko: 1, zalecane druty: 1,5. Kordonek MUZA 10 produkowany jest w 16 kolorach.. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

 • MUZA 20 (30x4) 830m

  Kordonek MUZA 20 (30x4) Ariadna. Kordonki Muza 20 przeznaczone są do robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone i gładkie. Praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne wyroby charakteryzują się trwałością i estetyką. Jeden motek o wadze 100g ma ok. 830 metrów. Kordonek MUZA 20 jest doskonały jako nić na szydełko, do robienia serwetek, koronek, firanek, ozdób. Polecane techniki to: koronka frywolitkowa, koronka klockowa, koronka wenecka, szydełko, druty. Zalecane szydełko: 0,9, zalecane druty: 1,5. Kordonek MUZA 20 jest cieńszy niż kordonek MUZA 10, produkowany jest w 16 kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

 • MUZA 50 (30x3) 550m

  Kordonek MUZA 50 (30x3) Ariadna jest to kordonek przeznaczony do robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone i gładkie. Praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne wyroby charakteryzują się trwałością i estetyką. Jeden motek o wadze 50g ma ok. 550 metrów. Kordonek MUZA 50 jest doskonały jako nić na szydełko, do robienia serwetek, koronek, firanek, ozdób. Polecane techniki to: koronka frywolitkowa, koronka klockowa, koronka wenecka, szydełko. Zalecane szydełko: 0,75. Kordonek MUZA 50 jest cieńszy niż kordonek MUZA 10i MUZA 20, produkowany jest w 3 kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

 • MULTI 10 CIEN. (30x6)

  Kordonek Multi 10 (30x6) cieniowany 280m 50g Ariadna

 • ATŁASEK 30 (20x4)

  Kordonek ATŁASEK 30 (20x4) Kordonki do haftu Atłasek to wysokiej jakości lśniąca, bawełniana nić w 12 kolorach, przeznaczoną do haftowania. Doskonała do ręcznego wyrobu firanek, zdobień i wykonywania szwów zdobniczych. Bawełna 100%.