Kategorie

Kordonek bawełniany
Kordonki bawełniane z polskiej fabryki Ariadna oferujemy w pełnym wyborze. Te popularne nici zdobnicze na druty i na szydełko, wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone, gładkie, praca nimi jest łatwa i przyjemna, a powstałe wyroby są piękne, eleganckie i trwałe. Kordonki bawełniane wykorzystywane są do haf...
Kordonki bawełniane z polskiej fabryki Ariadna oferujemy w pełnym wyborze. Te popularne nici zdobnicze na druty i na szydełko, wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone, gładkie, praca nimi jest łatwa i przyjemna, a powstałe wyroby są piękne, eleganckie i trwałe. Kordonki bawełniane wykorzystywane są do haftów ręcznych, do ręcznego robienia serwetek, firanek, bieżników, koronek. Sprawdzają się przy wyrobie bluzeczek, torebek i wielu innych fantastycznych rzeczy. Bardzo modne są ozdoby choinkowe i wielkanocne wykonywane głównie z kordonków MUZA i KAJA. Kordonki bawełniane produkowane są w różnych grubościach i ogromnej gamie kolorystycznej. Ta różnorodność powoduje, że mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Z najbardziej popularnych, gładkich kordonków najgrubsza jest Aria 5, z powodu swej grubości zwana często włóczką.Kolejna po niej to Muza 10, następnie Muza 20 i nowość na rynku Muza 50. (generalnie im większy numer towarzyszy nazwie, tym cieńszy kordonek). Nici bawełniane mają mniejszy połysk niż nici poliestrowe, ale tworząc z nich nie sposób nie docenić wyjątkowych zalet bawełny. Miłośnicy stylu eko i retro wyczarowują z bawełnianych kordonków prawdziwe cuda. Spróbuj i Ty! Kordonki bawełniane sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 lub 10 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.W sprzedaży mamy również bogatą ofertę poliestrowych nici do robótek ręcznych. Są to bardzo oryginalne nici, które mogą być inspiracją do stworzenia wielu nietuzinkowych prac.
Więcej

Kordonek bawełniany 

Podkategorie

 • ADA 5 (40x6)
  Kordonek ADA 5 (40x6) Ariadna
 • ADA 10 (30x6)
  Kordonek ADA 10 (30x6) Ariadna
 • ADA 15 (25x6)
  Kordonek ADA 15 (25x6) Ariadna
 • ADA 30 (15x6)
  Kordonek ADA 30 (15x6) Ariadna
 • ARIA 5 (120x2)
  Kordonek ARIA 5 (120x2) Ariadna to najgrubszy z kordonków dostępnych w naszym sklepie internetowym. Z tego względu nazywany jest również włóczką Aria.Jest to kordonek przeznaczony do robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone i gładkie. Praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne wyroby charakteryzują się trwałością i estetyką. Jeden motek o wadze 100g ma ok. 425 metrów. Kordonek Aria 5 jest doskonały do wyrobu damskich i dziecięcych ubrań - bluzek, sukienek, kamizelek. nadaje się również do tworzenia atrakcyjnych dodatków jak kołnierzyki, torby, paski. Polecane techniki to szydełko i druty. Zalecane szydełko: 2, zalecane druty: 2,5. Kordonek Aria 5 produkowany jest w 24 kolorach.. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.
 • KAJA 15 (50x3)

  Kordonek Kaja 15 Ariadna jest to kordonek przeznaczony do różnego rodzaju robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny, podwójnie merceryzowanej. Nici są gładkie i równe, dzięki czemu praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne prace są miękkie i miłe w dotyku. Jeden motek o wadze 30g ma ok. 200 metrów. Kordonek Kaja 15 jest doskonały do robienia serwetek, koronek, firanek oraz ubiorów i toreb. Wykorzystywany jest również do wyrobu tak modnych ostatnio ozdób choinkowych i wielkanocnych. Polecane techniki to: szydełko i druty. Zalecane szydełko: 1, zalecane druty: 1,5. Kordonek Kaja 15 produkowany jest w ogromnej gamie kolorów - 44 kolory jednolite i 12 kolorów mieszanych (Kaja cieniowana). W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 10 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.

 • KARAT 8 (76x2)
  Kordonek KARAT 8 (76x2) Ariadna
 • MAJA 5 (120x2)
  Kordonek MAJA 5 (120x2) Ariadna
 • MAJA 8 (65x2)
  Kordonek MAJA 8 (65x2) Ariadna
 • MUZA 10 (30x6)
  Kordonek MUZA 10 (30x6) Ariadna jest to kordonek przeznaczony do robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone i gładkie. Praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne wyroby charakteryzują się trwałością i estetyką. Jeden motek o wadze 100g ma ok. 525 metrów. Kordonek MUZA 10 jest doskonały do robienia serwetek, koronek, firanek. Polecane techniki to: koronka frywolitkowa, koronka klockowa, koronka wenecka, szydełko, druty. Zalecane szydełko: 1, zalecane druty: 1,5. Kordonek MUZA 10 produkowany jest w 16 kolorach.. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.
 • MUZA 20 (30x4)
  Kordonek MUZA 20 (30x4) Ariadna jest to kordonek przeznaczony do robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone i gładkie. Praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne wyroby charakteryzują się trwałością i estetyką. Jeden motek o wadze 100g ma ok. 830 metrów. Kordonek MUZA 20 jest doskonały jako nić na szydełko, do robienia serwetek, koronek, firanek, ozdób. Polecane techniki to: koronka frywolitkowa, koronka klockowa, koronka wenecka, szydełko, druty. Zalecane szydełko: 0,9, zalecane druty: 1,5. Kordonek MUZA 20 jest cieńszy niż kordonek MUZA 10, produkowany jest w 16 kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na druty lub na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.
 • MUZA 50 (30x3)
  Kordonek MUZA 50 (30x3) Ariadna jest to kordonek przeznaczony do robótek ręcznych. Te wspaniałe nici do szydełkowania wykonane są z najwyższej jakości bawełny merceryzowanej. Nici są dobrze skręcone i gładkie. Praca z kordonkiem jest łatwa i przyjemna, a wykonane nim piękne wyroby charakteryzują się trwałością i estetyką. Jeden motek o wadze 50g ma ok. 550 metrów. Kordonek MUZA 50 jest doskonały jako nić na szydełko, do robienia serwetek, koronek, firanek, ozdób. Polecane techniki to: koronka frywolitkowa, koronka klockowa, koronka wenecka, szydełko. Zalecane szydełko: 0,75. Kordonek MUZA 50 jest cieńszy niż kordonek MUZA 10i MUZA 20, produkowany jest w 3 kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Kordonki sprzedajemy na pojedyncze sztuki oraz w pełnych opakowaniach 6 sztukowych (wtedy oczywiście z rabatem).Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny, zapewniamy natychmiastową realizację zamówienia. Jeśli zadajesz sobie pytanie - jakie nici są najlepsze do szydełkowania - bez wahania wybierz nici Ariadna na szydełko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kordonków Ariadna dostępną w naszym sklepie internetowym.
 • MULTI 10 (30x6)...
  Kordonek Multi 10 (30x6) cieniowany Ariadna